Kategórie
Pôžičky

Bezproblémové rýchle pôžičky

Rýchle pôžičky môžete mať do niekoľkých minút až hodín na Vašom účtePotrebujete peniaze? Rýchla pôžička je typ pôžičky, ktorý vám určite vyhovie. Peniaze môžete mať na účte už do niekoľkých hodín, dní, maximálne do týždňa. Sú určené širokému okruhu žiadateľov. Môžete si vybrať z rozmanitej ponuky rýchlych pôžičiek. Pre žiadateľov nízkych príjmov sú k dispozícii sú úvery bez dokladovania príjmu. Pre žiadateľov so zápisom v bankovom registri sú tu produkty bez registra. Pre nezamestnaných rôzneho druhu sú ponúkané pôžičky pre nezamestnaných, ale samozrejme ani zamestnaní nie sú zo skupiny žiadateľov vylúčení a môžu požiadať o peniaze pred výplatou. Pýtate sa kde to všetko môžete nájsť? Už nemusíte všetky tieto ponuky hľadať jednotlivo. Rýchla pôžička poskytovateľa spolupracuje so všetkými serióznymi poskytovateľmi, ktorí ponúkajú úvery pre každého a jedného žiadateľa. Ak by ste predsa len našli nejaké zdanlivo lepšie ponuky, vždy si jej poskytovateľa overte na stránke Národnej banky Slovenska. Ak tam bude, môžete byť voči nemu dôverčiví.

Dva typy

Rýchla pôžičky má dva základné typy, ktoré sa delia podľa toho, akú výšku sumy ponúkajú, podľa doby splatnosti, ako aj podľa toho, do akej doby vám môže byť rýchla pôžička na účet doručená.

Prvým typom je rýchla pôžička ihneď. Rýchla pôžička ihneď je bezkonkurenčne najrýchlejšia pôžička na slovenskom trhu, ktorá vám dokáže rýchle peniaze odoslať už do 10 minút od schválenia žiadosti. Sprostredkuje až 500 eur ihneď na účet. Môže sa stať, že doručovacia doba tejto pôžičky bude trošku dlhšia. Závisí to od toho, kedy o pôžičku požiadate, ako aj od toho, akým spôsobom chcete, aby vám rýchle peniaze boli doručené. Najrýchlejšia pôžička je jednoznačne rýchla pôžička na účet. Ak si zvolíte odoslanie peňazí šekom, do 10 minút to určite nebude. Treba počítať aj so 4 dňami. Doba splatnosti takejto pôžičky sa pohybuje od niekoľkých dní až po 3 mesiace, pričom vo všeobecnosti má typ ihneď najjednoduchšie podmienky na získanie. Častokrát stačí mať len vek nad 18 rokov.

Druhým typom je obyčajná rýchla pôžička. V čom je hlavný rozdiel medzi ihneď a rýchlou pôžičkou? Druha menovaná vám dokáže poskytnúť až 6 000 eur a to do týždňa. Rovnako je jednanie poskytovateľov skutočne okamžité, ale v niektorých prípadoch si vyžaduje viac preverovania kvôli výške sumy. Môžete byť požiadaní o dokladovanie príjmu, prípadne sa môže stať, že sa bude kontrolovať register. Splatnosť tejto pôžičky môže byť aj 84 mesiacov. Ale môžete si sami vybrať dátum splatnosti, vôbec to nemusí byť to splatné maximum. Okrem iného takúto dobu splatnosti ani všetci poskytovatelia neposkytujú.

Obidva typy majú spoločné to, že majú zvýšenú úrokovú sadzbu. Pohybuje sa okolo 20-25%, ale rýchla pôžička ihneď má špeciálnu akciu pre tých, ktorí o pôžičku žiadajú prvýkrát. Spoločnosti Ferratum a Pôžičkomat pre nich poskytujú nulový úrok!

Štyri spôsoby získania Vám dávajú voľnosťŠtyri spôsoby získania

Môžete požiadať štyrmi spôsobmi:

  1. online

Žiadosti online patria jednoznačne k najrýchlejšiemu spôsobu získania pôžičky. Pretože žiadosť môžete mať vypísanú už do 5 minút a aj odpoveď sa vám sprostredkovatelia snažia odoslať okamžite. Okrem toho nemusíte nikam chodiť, všetko si vybavíte z pohodlia domova aj o polnoci.

Je to veľmi zaujímavá téma a ak by ste chceli dozvedieť viac informácii, kliknite si na tento odkaz.

  1. cez sms

Rýchle pôžičky cez sms sú pôžičky dostupné cez mobilný telefón. Niektorí sprostredkovatelia žiadajú registráciu vopred prostredníctvom internetu. Majú tú nevýhodu, že majú v porovnaní s inými rýchlymi pôžičkami vyššie poplatky za sprostredkovanie pôžičky a rovnako ich jednanie nie je až také promptné.

  1. cez telefón

Opäť výborný spôsob získania pôžičky. Nemusí byť každému po vôli telefonicky vybavovať pôžičku, kde sa vás môžu opýtať na otázky rôzneho typu. Každopádne telefonát bude potrebný aj v prípade iných spôsob žiadosti o pôžičku, ale budú to hlavne pracovníci tej spoločnosti, ktorú ste sa rozhodli požiadať o pôžičku. Predmetom telefonátu je vaše potvrdenie o žiadosti financovania.

  1. osobné stretnutie

Osobné stretnutie je možné hlavne v bankových spoločnostiach, lenže z nich musíme vylúčiť rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu, ako aj bez registra. Posledné dva typy sú možné hlavne u nebankových spoločností, ktoré poväčšine pobočky nemajú. Avšak niektorí umožňujú stretnutie s pracovníkmi na ľubovoľnom mieste, kde sa môžete informovať o jednotlivých ponukách spoločnosti, prípadne podmienkach, spôsobu splácanie, výšky splátok atď.

Prečítajte si o výhodách pôžičiek, ktoré sú rýchleMajú viaceré výhody

Medzi výhody rýchlych pôžičiek patrí hlavne to, že väčšinu z nich môžete prostredníctvom nebankových poskytovateľov získať bez dokladovania príjmu, bez registra, dostupné sú pre nezamestnaných ako aj zamestnaným pred výplatou.

Bez dokladovania príjmu

Bez dokladovania príjmu sú vynikajúcou správou pre tých žiadateľov, ktorých príjmy sú veľmi nízke a vedia, že u bankových poskytovateľov by veľmi nepochodili.

Bez registra

Bez registra sú výbornou voľbou pre tých, ktorých banková minulosť nie je práve najčistejšia. Opäť, tento typ rýchlych pôžičiek je poskytovaný primárne nebankovými subjektmi, ktorých nezaujíma, či ste mali pri vašich predošlých pôžičkových skúsenostiach, problémy so splácaním alebo nie.

Pe nezamestnaných

Pre nezamestnaných sú poskytované výhradne nebankovými spoločnosťami. Okrem toho sú tieto rýchle pôžičky dostupné aj pre dôchodcov, študentov či ženy na materskej. Žiadosti pre nezamestnaných sú obmedzené, a to na 500 eur.

Pred výplatou

Pred výplatou poskytujú aj bankové aj nebankové spoločnosti. Ako zamestnaní môžete žiadať aj o vyššie čiastky, no pri vyšších žiadaných čiastkach treba počítať s dokladovaním príjmu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.