Kategórie
Pôžičky

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú top!

Pôžička bez dokladovania príjmu je v súčasnosti možná bez množstva vybavovania.Jedno slovenské príslovie hovorí: „sto ľudí, sto chutí“. A tak je to aj s pôžičkami. Nie každý, kto potrebuje peniaze, si totižto môže požiadať o pôžičku, ktorá má náročné podmienky na získanie. Preto napríklad, ak máte nízky príjem a viete, že pôžička by vám s jeho dokladovaním nebola schválená, určite vás budú zaujímať pôžičky bez dokladovania príjmu.

Kde ich možno vyhľadať?

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú poskytované spoločnosťami Ferratum, Pôžičkomat alebo XS pôžičkou. Môžete sa s nimi stretnúť aj pri iných spoločnostiach, ale tieto patria medzi serióznejších poskytovateľov a dokonca s nimi všetkými spolupracuje. Pôžička bez dokladovania príjmu je veľmi výhodná voľba. Pretože keďže kolaboruje s viacerými spoločnosťami, môžete na jeho stránke nájsť presné porovnania jednotlivých spoločností a na základe vášho uváženia stačí o ne požiadať jediným klikom!

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú primárne nebankovou záležitosťou, keďže všetky bankové spoločnosti si kladú za jednu z hlavných podmienok práve dokazovanie príjmu. Preto sú vysoko vyhľadávané. Okrem toho, že pri nich nemusíte dokazovať príjem, majú aj iné zjednodušené podmienky, ktoré ale môžu byť v nesúlade s výškou úrokovej sadzby, ktorá sa často pohybuje okolo 23%.

Podľa rýchlosti doručenia

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu môžeme rozdeliť podľa toho, ako rýchlo vám budú doručené. Rozlišujeme ich na typ ihneď, ktorých kvalitou je, že vám môžu byť doručené na účet už 10 minút po schválení žiadosti. Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu vám poskytne vyššiu čiastku, ale treba na ňu čakať trošku dlhšie. Povedzme si ale o týchto dvoch typoch niečo viac. Najjednoduchšie získateľné sú však práve tie ihneď. Rýchla môže mať iné náročnejšie podmienky.

V mnohých prípadoch je čas rozhodujúci, preto si vyberte takú pôžičku, ktorú dostanete ihneďPôžičky bez dokladovania príjmu ihneď

Dokážu Vám sprostredkovať od 25 až do 500 eur! Táto suma je úžasná, ak si predstavíte, že skutočne nemusíte dokladovať príjem. Spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď sú Ferratum, Pôžičkomat a XS pôžička. Všetky ich nájdete na stránke. Splatnosť tejto pôžičky cez Ferratum a Pôžičkomat je max do 31 dní. S XS pôžičkou splácate 3 mesiace a nemáte si možnosť vybrať kratšiu dobu splatnosti. Úroková sadzba sa pohybuje okolo 20-25%, no s Ferratum a Pôžičkomatom sa môžete úroku úplne vyhnúť v prípade, že u nich o pôžičky žiadate prvýkrát. Niektoré z týchto pôžičiek sú dostupné aj pre nezamestnaných, ale Ferratum z tohto zoznamu vynechajte. Hoci ani pri Ferratum nemusíte dokladovať príjem, s nezamestnanými zmluvy neuzatvárajú. Peniaze môžu byť na vašom účte už do 10 minút od schválenia, ktoré trvá maximálne niekoľko hodín. Čo sa týka iného spôsobu doručenia peňazí, počítajte so 4 dňami odo dňa schválenia pôžičky.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu

Tento typ síce ponúka vyššie čiastky, niekedy aj do 6 000 eur, ale musíte počítať s inými podmienkami (možno aj so založením nehnuteľnosti), ako aj s dlhšou dobou overovania žiadosti a jej následného vyhodnotenia.

Je na vás sa rozhodnúť, ktorú si vezmete. Ak ste nezamestnaný alebo ak potrebujete peniaze skutočne rýchlo, najjednoduchšou a najprijateľnejšou možnosťou pre vás budú práve pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď, ktoré vám okrem iného ponúkajú aj bezúročné pôžičky, čo sa vám, ak máte nízky príjem, môže jednoznačne hodiť. Ak natrafíte na iné spoločnosti, ktoré sme v článku nezmienili, preverujte si ich na zozname Národnej banky Slovenska.

Presné podmienky sú pri takejto pôžičky dôležité, preštudujte si ichŠpeciálne požiadavky

V niektorých prípadoch sa môže stať, že potrebujete ešte nenáročnejšiu pôžičku, než je „len“ pôžička bez dokladovania príjmu. Čo sa vám v takom prípade ponúka? V prvom rade sú vám k dispozícii pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou a v druhom rade bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou. Obe tieto pôžičky sú na 100% aktuálne pri pôžičke do 500 eur (teda pri type ihneď).

Aj bez ručenia nehnuteľnosťou

Kto najčastejšie vyhľadáva pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou? Sú to hlavne takí ľudia, ktorí vedia, že nechcú o nič prísť, hlavne nie o strechu nad hlavou. Vedia, že majú nízky plat, ale radšej si pôžičku nezoberú, ako by mali ohroziť svoju rodinu, prípadne svoje bydlisko.

A aj bez registra

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra sú hlavnou prioritou tých žiadateľov, ktorí si už niekedy pôžičku zobrali (nemuselo ísť presne o takýto úver), ale mali problémy s jej splácaním, to znamená, že napríklad nesplácali včas, čo zapríčinilo, že sa ocitli na zozname neplatičov. Ak by požiadali bankové spoločnosti, tie ich odmietnu z oboch dôvodov naraz. Jedine nebankové firmy vás nebudú súdiť za to, čo sa vám kedysi stalo.

Podľa spôsobu požiadania

Požiadať môžete aj pomocou sms žiadosti, pomocou telefonickej žiadosti, ale najrozšírenejšia je však online spôsob.

Z Vášho domu a online

Pôžička bez dokladovania príjmu online patrí k najrozšírenejšiemu a najjednoduchšiemu spôsobu požiadania preto, lebo je bezplatný a rýchly. Okrem iného zachováva vašu anonymitu. Jedine, čo urobíte je, že vypíšete žiadosť na internete (max 5 min) a odošlete ju. Chvíľku počkáte a máte odpoveď. Nezabudnite, že žiadosťou online sa nič nepokazí a môžete ju získať skutočne veľmi rýchlo a ľahko!

Táto finančná téma je podrobne rozpísaná aj tu. Ak by ste sa o nej chceli dozvedieť niečo viac, neváhajte si kliknúť na predchádzajúci vyznačený odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.